UT6045N-2R2M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
UT6045N-2R2M
JLCPCB Part #
C962348
Package
SMD,6x6mm
Description
18.4mΩ 2.2uH 4.59A 7.92A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS