BCB2YN-800P
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
BCB2YN-800P
JLCPCB Part #
C2832052
Package
Plugin
Description
1kΩ@100kHz 2 55mΩ 80uH@100kHz 插件 Common Mode Filters ROHS