CD32N-2R2M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
CD32N-2R2M
JLCPCB Part #
C2875596
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.7A 2.2uH 70mΩ ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS