TM120706N-901-P
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
TM120706N-901-P
JLCPCB Part #
C7431652
Package
DIP,16x16mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 15mΩ 2 900uH DIP,16x16mm Common Mode Filters ROHS