TS050125AGN-6R0M-B
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
TS050125AGN-6R0M-B
JLCPCB Part #
C7431657
Package
DIP,19x17.5x15.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 2 25mΩ 300V 6uH DIP,19x17.5x15.2mm Common Mode Filters ROHS