RT100KP258A
MFR.Part #
RT100KP258A
JLCPCB Part #
C20470677
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 198A 258V 288.2V 510V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS