MRT100KP156A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP156A
JLCPCB Part #
C20470073
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 156V 174.3V 306V 328A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS