RT100KP90CA
MFR.Part #
RT100KP90CA
JLCPCB Part #
C20471134
Description
-55℃~+175℃ 100.5V 100kW 10uA 178V 563A 90V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS