MSMCJ220A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MSMCJ220A
JLCPCB Part #
C20482329
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 220V 272V 356V 4.2A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS