LPCA-1040-1R0-M
Extended
Manufacturer
MAZO
MFR.Part #
LPCA-1040-1R0-M
JLCPCB Part #
C268902
Package
SMD,11.5x10mm
Description
19A 1uH 3.3mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS