MPCA-0630-100-M
MFR.Part #
MPCA-0630-100-M
JLCPCB Part #
C268890
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 4.5A 62mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS