MPCA-0518-100-M
Extended
Manufacturer
MAZO
MFR.Part #
MPCA-0518-100-M
JLCPCB Part #
C268353
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 140mΩ 2.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS