MXHB9500G-9.5-02P-BK01A-Cu-S-A
MFR.Part #
MXHB9500G-9.5-02P-BK01A-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688267
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~4 1 1x2P 2 20A 2P 3-Side 300V 9.5mm Black M4 Straight Plugin,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS