MX15EDGKM-3.5-15P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX15EDGKM-3.5-15P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188285
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15 15P 16~28 1x15P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS