MXCB-1.25-07P-WT1-0-B
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MXCB-1.25-07P-WT1-0-B
JLCPCB Part #
C19185703
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x7P 7 7P Gold LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS