MX762-7.62-03P-GN01-Cu-PS-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX762-7.62-03P-GN01-Cu-PS-A
JLCPCB Part #
C5188492
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~26 1x3P 3 300V 30A 3P 4 7.62mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS