MX2EDGVM-7.62-06P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGVM-7.62-06P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688253
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x6P 300V 6 6P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS