MX2EDGR-2.5-12P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGR-2.5-12P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688201
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 150V 1x12P 2.5mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS