MX2EDGR-2.5-11P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGR-2.5-11P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688200
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 150V 1x11P 2.5mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS