MX2EDGKD-2.5-14P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGKD-2.5-14P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688185
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 14 14P 150V 1x14P 2.5mm 20~26 5A Green Plug Top Entry P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS