MX15CDGV-3.81-04P-GN01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15CDGV-3.81-04P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688049
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Feed Through Green Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS