MX2CDGM-5.08-10P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2CDGM-5.08-10P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688166
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 300V 5.08mm Feed Through Green Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS