MX2EDGRC-5.08-24P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGRC-5.08-24P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188041
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x24P 24 24P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS