MXZH-1.5-06P-LT1-0-A
MFR.Part #
MXZH-1.5-06P-LT1-0-A
JLCPCB Part #
C19185661
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x6P 6 6P LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS