VVZ40-12IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VVZ40-12IO1
JLCPCB Part #
C17199778
Package
KAMM
Description
-40℃~+125℃ 1.2kV 100mA 1V 3 SCR and 3 Diode 65mA KAMM Thyristors (SCR)/Modules ROHS