IXFT60N50P3
MFR.Part #
IXFT60N50P3
JLCPCB Part #
C3291227
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.04kW 110mΩ 500V 5V 5pF 6.25nF 60A 96nC@10V N-Channel TO-268AA MOSFETs ROHS