VUO110-12NO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VUO110-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.13V@50A 1.2kV 1.3kA 100uA@1200V 125A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS