VUO80-18NO1
MFR.Part #
VUO80-18NO1
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.14V@30A 1.8kV 40uA@1800V 650A 80A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS