IXTH20N65X2
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTH20N65X2
JLCPCB Part #
C3281032
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.06nF 1.45nF 1.4pF 185mΩ@10V 20A 20nC@10V 290W 4.5V 650V TO-247 MOSFETs ROHS