MCD94-22IO1B
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCD94-22IO1B
JLCPCB Part #
C17501253
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.5V 150mA 180A 2.2kV TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS