IXFT320N10T2
MFR.Part #
IXFT320N10T2
JLCPCB Part #
C3281746
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 1kW 26nF 3.5mΩ@10V 320A 430nC@10V 450pF 4V N-Channel TO-268AA MOSFETs ROHS