MCC56-14IO8B
MFR.Part #
MCC56-14IO8B
JLCPCB Part #
C17275715
Description
-40℃~+125℃ 1.4kV 1.5V 100A 100mA 2 SCR TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS