IXYA20N65C3
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXYA20N65C3
JLCPCB Part #
C17449253
Package
TO-263AA
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 19ns 20A 230W 30nC 650V 80ns TO-263AA IGBT Transistors / Modules ROHS