IXYH30N170C
MFR.Part #
IXYH30N170C
JLCPCB Part #
C3193645
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.7kV 108A 150nC@15V 150ns 16ns 3.1nF 3.3mJ 3.6mJ 3.7V@15V,30A 4V@30A,15V 55pF 55pF 937W TO-247AD IGBT Transistors / Modules ROHS