IXTT110N10L2
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTT110N10L2
JLCPCB Part #
C3281742
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.585nF 10.5nF 100V 110A 18mΩ@10V 260nC@10V 4.5V 420pF 600W N-Channel TO-268AA MOSFETs ROHS