IXTP130N15X4
MFR.Part #
IXTP130N15X4
JLCPCB Part #
C3280507
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130A 150V 3.5pF 4.5V 400W 710pF 8.5mΩ@10V 87nC@10V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS