IXTP100N04T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTP100N04T2
JLCPCB Part #
C22450640
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105pF 150W 2.69nF 25.5nC 40V 490pF 4V 7mΩ@10V N-Channel ±20V TO-220 MOSFETs ROHS