MCD161-22IO1
MFR.Part #
MCD161-22IO1
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 150mA 2.2kV 2V 300A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS