IXTN200N10T
MFR.Part #
IXTN200N10T
JLCPCB Part #
C3289970
Package
SOT-227B
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 140pF 152nC@10V 200A 4.5V 5.5mΩ@10V 550W 9.4nF N-Channel SOT-227B MOSFETs ROHS