IXTK88N30P
MFR.Part #
IXTK88N30P
JLCPCB Part #
C17527697
Package
TO-264
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180nC@10V 190pF 300V 40mΩ 5V 6.3nF 600W 88A 950pF N-Channel TO-264 MOSFETs ROHS