IXTA32P20T-TRL
MFR.Part #
IXTA32P20T-TRL
JLCPCB Part #
C3291080
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 130mΩ@10V 14.5nF 185nC@10V 200V 300W 32A 4V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS