IXTH500N04T2
MFR.Part #
IXTH500N04T2
JLCPCB Part #
C3281024
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6mΩ 1kW 3.5V 4.41nF 405nC@10V 40V 500A N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS