IXFY36N20X3
MFR.Part #
IXFY36N20X3
JLCPCB Part #
C3281482
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2pF 1.2pF 170W 200V 21nC@10V 280pF 36A 4.5V 45mΩ@10V N-Channel TO-252AA MOSFETs ROHS