MIXA80R1200VA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MIXA80R1200VA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 120A 390W - IGBT Transistors / Modules ROHS