IXFH320N10T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFH320N10T2
JLCPCB Part #
C3281165
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 160A 1kW 26nF 3.5mΩ@10V 430nC@10V 450pF@25V 4V@250uA N-Channel TO-247AD MOSFETs ROHS