IXFP72N20X3M
MFR.Part #
IXFP72N20X3M
JLCPCB Part #
C3280465
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7pF 200V 20mΩ@10V 3.78nF 36W 4.5V 55nC@10V 660pF 72A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS