IXFP56N30X3M
MFR.Part #
IXFP56N30X3M
JLCPCB Part #
C3290264
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 27mΩ@10V 300V 36W 4.5V 560pF 560pF 56A 56nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS