IXFH110N10P
MFR.Part #
IXFH110N10P
JLCPCB Part #
C3281155
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.37nF 100V 110A 110nC@10V 15mΩ@10V 3.55nF 440pF 480W 5V N-Channel TO-247AD MOSFETs ROHS