DNA30E2200PA
MFR.Part #
DNA30E2200PA
JLCPCB Part #
C5353842
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.26V@30A 2.2kV 30A 400A 40uA@2200V TO-220AC Diodes - General Purpose ROHS