DSS2X61-0045A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSS2X61-0045A
JLCPCB Part #
C17494053
Package
SOT-227B
Description
-40℃~+150℃ 2 Independent 2mA@45V 45V 60A 750mV@60A 800A SOT-227B Schottky Diodes ROHS